Paryski apartament pełen zagadek

ByDaniel

Paryski apartament pełen zagadek

Jess ma za sobą doświadczenia, które sprawiają, że musi zacząć wszystko od nowa. Kobieta trafia do świata, w którym każdy ma coś do ukrycia i nikt nie potrafi zdobyć się na szczerość. Czy będzie w stanie rozwiązać zagadkę, która stanie przed nią po przeprowadzce do Paryża? O tym w książce “Paryski apartament” autorstwa Lucy Foley.

Nowe życie pełne niedopowiedzeń

Jess to kobieta, która została zmuszona zacząć wszystko od nowa. Los sprawia, że musi wyjechać ze swojego miejsca zamieszkania i udać się do Paryża, gdzie w ekskluzywnym apartamencie mieszka jej przyrodni brat, Ben. Po dotarciu na miejsce kobieta odkrywa, że Bena nie ma w mieszkaniu. Nie odbiera telefonów, a także nie odpisuje na smsy. Jess podstępem dostaje się do mieszkania. Okazuje się, ze Ben zaginął, a w jego mieszkaniu pozostały wszystkie ważne dokumenty oraz portfel, klucze i wizytówka wydawcy, któremu brat chciał sprzedać jakąś historię. Z każdą chwilą w głowie Jess pojawia się coraz więcej pytań, które pozostają bez odpowiedzi. Kobieta dociera do redaktora z wizytówki Bena i razem z nim próbuj rozwikłać sprawę. Czy jej przeszłość łączy się w jakiś sposób ze zniknięciem Bena? Czy brat naprawdę zaginął? Jaki związek mają z tym jego sąsiedzi, z których każdy ma coś do ukrycia? Sąsiedzi Bena, do których należą m.in. dziewczyna na skraju załamania nerwowego oraz alkoholik wzbudzają coraz więcej podejrzeń Jess. Czy kobieta będzie w stanie odkryć co się wydarzyło i który z sąsiadów ma związek z zaginięciem jej brata? Jakie jeszcze niespodzianki czekają na kobietę w trakcie rozwiązywania sprawy? Czy ta historia może mieć dobre zakończenie?

Lucy Foley – kim jest autorka powieści?

Autorką powieści jest brytyjska pisarka Lucy Foley. Artystka ma na swoim koncie kilka książek z gatunku kryminał, thriller, sensacja, literatura piękna, literatura obyczajowa oraz romans. Jej debiutem literackim była książka “Utracona i odzyskana”. Do pozostałych książek pisarki należą m.in. “Paryski apartament (tania książka)“, “Idealny ślub” oraz “Morderca jest wśród nas”.

About the author

Daniel administrator